Стабільний інтерес вступників до “атомних” спеціальностей відзначають у ХПІ
НТУ «Харківський політехнічний інститут» продовжує зміцнювати партнерські відносини з Енергоатомом, зокрема з Південноукраїнською та Запорізькою АЕС (до окупації), а минулого року розпочалася співпраця також з Хмельницькою АЕС.
В університеті роблять стратегічну ставку на підготовку фахівців для атомної енергетики. Це здійснює Інститут енергетики, електроніки та електромеханіки, в складі якого – унікальні кафедри, що забезпечують здобувачам освіти високоякісне навчання.
Порівнюючи вступну кампанію-2024 з попередніми роками, у ХПІ фіксують стабільний інтерес до спеціальностей, пов’язаних з ядерною галуззю. Загальна кількість вступників, які їх обрали цього року та зараховані на
141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» – 151 студент
142 «Енергетичне машинобудування» – 35 студентів
144 «Теплоенергетика» – 15 студентів.
Нагадаємо, Енергоатом має амбітні плани збільшення генеруючих потужностей, тож потребує висококваліфікованих фахівців. Компанія всіляко підтримує перспективні молоді кадри, найкращим студентам виплачує стипендію.
енергоатом_освіта атомна_освіта
Джерело - https://t.me/energoatom_ua/19821
Вересень 1962 року: механічна обробка листового металу під час монтажу корпусу, який стане частиною ядерного реактора EDF.
📍 Головне за тиждень Двічі за тиждень окупована Запорізька АЕС була на межі блекауту через російські обстріли
На 25 листопада 2024 року ціновий індекс BASE на спотовому ринку електроенергії становить 3 881,08 грн/МВт
Атомна енергетика – одна з найперспективніших джерел електроенергії. У світі тривають «технологічні перегони» у сфері вдосконалення атомної енергетики, адже тільки вона може забезпечити чисту та безперервну енергогенерацію у великих обсягах
Ситуація в енергосистемі на 2️⃣ 4️⃣ листопада: енергетики відновили живлення для майже 39 тисяч споживачів
Модернізація першого блоку АЕС Darlington завершена на п'ять місяців раніше запланованого
На завтра ціна електроенергії періоду BASE становитиме 3 606,07 грн/МВт